Wiadomości - Aktualności

EWA KLIMCZAK ODESZŁA !

Dodał: administrator Data: 2020-11-14 18:52:06 (czytane: 3583)

Informacja o niespodziewanej śmierci znanej i powszechnie lubianej Ewy Klimczak – wieloletniej Dyrektorki Szkoły Podstawowej w Komorowie wywołała wśród wielu mieszkańców gminy szok i głęboki smutek!

Ewa rozpoczęła swoją misję nauczyciela w 1984 roku od roli  nauczyciela – wychowawcy najmłodszych  dzieci.  Była bez reszty oddana swej pracy i  dzięki niej w 2000 roku  została  powołana na stanowisko dyrektora w/w placówki. Funkcje tą pełniła do momentu likwidacji szkoły. Od 2011 roku pracowała jako kierownik i wychowawca Niepublicznego Przedszkola w Ratajach Słupskich, a od 2018 roku na stanowisku nauczyciela Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w tej samej miejscowości. Pamiętamy Ją jako bardzo zaangażowaną i oddaną swej pracy dyrektorkę, pedagoga powszechnie szanowanego i lubianego w środowisku uczniów, rodziców, nauczycieli i w samorządzie. Za te oczywiste zasługi  była nagradzana nagrodami  kuratora oświaty, wójta i burmistrza gminy, a w 2006 roku otrzymała Krzyż Zasługi nadany przez Prezydenta R.P.

Odeszła na zasłużoną emeryturę czerwcu 2020 roku. Na zakończenie roku szkolnego uczniowie, przedstawiciele rodziców i nauczyciele zgotowali jej owację na stojąco!  Patrzyliśmy w jej pogodną, uśmiechniętą twarz i widzieliśmy w niej osobę spełnioną.

Jej odejście jest dotkliwą stratą dla gminnej oświaty i ciosem, którego nie oczekiwano.  

Ewo spoczywaj w pokoju!

W  imieniu samorządu  i mieszkańców gminy składamy szczególne kondolencje i wyrazy głębokiego wsparcia  mężowi Edwardowi, dzieciom: Agnieszce, Patrykowi i Wojciechowi oraz najbliższej rodzinie.

W tych godzinach dzielimy Wasz ból i jesteśmy tak bardzo  z Wami!


Przewodniczący Rady Miejskiej                    Burmistrz Miasta i Gminy Pacanów

            Artur    Czub                                                       Wiesław Skop

      Radni Rady Miejskiej

57_Ewa.jpg 

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Ogłoszenie o sprzedaży, w formie przetargu ustnego nieograniczonego

autobusu AUTOSAN S.A. A 0909 L.03 12.5t stanowiącego własność Gminy Pacanów ...