Ogłoszenie w sprawie zbiórki popiołu z terenu Pacanowa

Dodał: kw Data: 2023-05-15 13:39:37 (czytane: 678)

Urząd Miasta i Gminy Pacanów informuje że w dniu 25.05.2023r. (czwartek) od godziny 9:00 na terenie miejscowości Pacanów zbierany będzie z posesji popiół z palenisk i pieców domowych.

Odbierany selektywnie będzie wyłącznie czysty popiół (bez dodatków w postaci innego rodzaju odpadów) w workach.

Osoby, które są zainteresowane odbiorem popiołu powinny zgłosić się do Referatu Komunalnego UMiG Pacanów, II piętro, pokój nr 206, lub telefonicznie pod nr.
(41) 376 54 03 wew. 24
.

Przypominany również, że mieszkańcy Gminy Pacanów mogą oddawać popiół poza wyznaczonym terminem do Punktu selektywnej zbiórki odpadów przy ul. Słupskiej (Baza terenowa „Pagiet”), po wcześniejszym uzgodnieniu z Referatem Komunalnym (popiół należy dostarczyć własnym transportem po wcześniejszym uzgodnieniu).

Serwis informacyjny UMiG

GMINNY PUNKT KONSULTACYJNO - INFORMACYJNY PROGRAMU "CZYSTE POWIETRZE"

w Urzędzie Miasta i Gminy w Pacanowie ...