Zapraszamy do Punktu Informacyjnego - Zeznania Podatkowe za 2022 rok

Dodał: administrator Data: 2023-02-21 14:04:34 (czytane: 478)

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Busku-Zdroju informuje, że we współpracy z Burmistrzem Miasta i Gminy Pacanów, organizuje 3 kwietnia 2023 roku w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Pacanów, Punkt Informacyjny – Zeznania Podatkowe za 2022 rok.

W tym dniu w godzinach od 9:00 do 13:00 pracownicy Urzędu Skarbowego w Busku-Zdroju będą służyli pomocą dla mieszkańców miasta i gminy udzielając informacji oraz instruktażu w zakresie:

• elektronicznego przesyłania zeznań podatkowych,
  • korzystania z ulg i odliczeń podatkowych przy rozliczaniu dochodów za 2022 rok,
  • korzystania z usług e-Urzędu Skarbowego oraz umawiania wizyt w urzędzie przez Internet.

KAS1.jpg

W miejscowości Wójcza znaleziono psa

Właściciel lub osoba posiadająca informację do kogo należy pies proszony jest o kontakt z UMiG Pacanów bezpośrednio lub pod numerem...