Życzenia świąteczno - noworoczne

Dodał: administrator Data: 2022-12-22 10:31:41 (czytane: 415)

Wszystkim mieszkańcom Gminy Pacanów na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia i na Nowy Rok składamy życzenia szczególne!

Niech każdy kolejny dzień przynosi nadzieję i spokój w Waszych domach, rodzinach i miejscach pracy. Niech życzliwość i otwartość dla innych ludzi przyświeca nam przez te piękne święta i cały rok.

Niech przy stole wigilijnym nie będzie pustych krzeseł, a wzajemne wybaczanie i czynienie dobrych uczynków, stało się podstawą codziennej egzystencji.

Samotnym życzymy bliskości, chorym i cierpiącym szybkiego powrotu do zdrowia, poszukującym pracy, tym którzy ją utracili w ostatnim czasie, by ją znaleźli, podróżującym, by wrócili szczęśliwie!

Przytłoczonym przeciwnościami losu i trudami życia ślemy nadzieję wyrażoną w strofach jakże pięknego wiersza Wisławy Szymborskiej:

"Czemu ty się, zła godzino,
z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś - a więc musisz minąć.
Miniesz - a więc to jest piękne."

Zdrowych Świat Bożego Narodzenia i lepszego Nowego Roku!

Przewodniczący Rady Miejskiej                                    Burmistrz Miasta i Gminy Pacanów
        Artur Czub                                                                              Wiesław Skop
 Radni Rady Miejskiej                                                       Pracownicy UMiG Pacanów

49_Kartka.jpg